Usporiadanie úloh a povinností – ktorá mobilná aplikácia Vám pomôže?

Nie nadarmo sú smartfóny naozaj smart. Tieto šikovné zariadenia toho dokážu naozaj veľa a svojim majiteľom tak dokážu nesmierne uľahčiť život – osobný, ale aj pracovný. Je to možné najmä vďaka veľkému množstvu rôznych aplikácii, ktoré v podstate fungujú ako takí osobní asistenti a s ich pomocou si efektívne dokážeme usporiadať každodenné povinnosti. Správne zvolená mobilná aplikácia je skrátka na nezaplatenie. My vám dnes prinášame prehľad toho naj spomedzi aplikácii pre iOS a Android. Stay organized.

24me – tohto digitálneho asistenta ocenia najmä ľudia, ktorí často nevedia, kde im hlava stojí. Ide totižto o šikovnú kombináciu kalendára, zoznamu úloh, poznámkového bloku a ďalších pomôcok. Vďaka tejto mobilnej aplikácii už nikdy nezabudnete zaplatiť účet, kúpiť narodeninový darček, či odovzdať šéfovi projekt. Systémom automatických upozornení vám totižto 24me všetko dôležité pripomenie. Prostredníctvom synchronizácie s Facebookom dokonca táto aplikácia dokáže sama odosielať vašim známym blahoželania k sviatkom, prípadne vám umožní zdieľať poznámky s vybraným okruhom kolegov a mnoho ďalšieho. (http://www.twentyfour.me/)

Evernote – táto mobilná aplikácia je, zjednodušene povedané, úložiskom vašich nápadov. Či už v textovej, zvukovej, alebo vizuálnej podobe. Môžete si nahrávať dôležité mítingy, rýchlo poznamenať bleskovú inšpiráciu, či archivovať dôležitú fotografiu. Navyše tento obsah dokážete jednoducho zdieľat so svojimi známymi. (https://evernote.com/?var=c)

NEOWEB BLOG - Mobilná aplikácia Evernotezdroj: https://blog.evernote.com/in/2015/03/12/evernote-for-android-gets-a-material-design-update/

Mind42 – hovorí vám niečo spojene myšlienková mapa? Ide o jednu z najproduktívnejších brainstormingových metód a táto aplikácia je v podstate jej digitálny variant. Jednoduchý, účinný, flexibilný, bezplatný. (https://mind42.com/)

Launchy – s použitím tejto vychytávky už nebudete musieť pracne hľadať a otvárať všetky svoje dokumenty, záložky, súbory a podobne. Mobilná aplikácia Launchy vám ich prehľadne zoradí podľa typu súboru, názvu, resp. ďalších kritérií. Umožňuje vám taktiež vyhľadávať medzi jednotlivými formátmi, napr. iba vo wordovských súboroch a podobne. (https://www.launchy.net/)

Last Pass – majte všetky svoje heslá na jednom mieste. Ak máte problém zapamätať si veľké množstvo hesiel, Last Pass je ideálnym riešením. O bezpečnosť sa obávať nemusíte, aplikácia sama o sebe je chránená heslom – stačí vám teda zapamätať si toto jedno, namiesto kvanta ďalších pre všetky maily, sociálne siete, firemné systémy a tak ďalej. (https://lastpass.com/)

Feedly – táto aplikácia vám ušetrí čas, ktorý by ste strávili surfovaním po svojich obľúbených stránkach tým, že vám ich obsah (články, videá, príspevky a tak ďalej) sprostredkuje na jednom mieste. Môžete si vybrať, či z daných webov chcete vidieť iba text, alebo aj (audio)vizuálny obsah a k dispozícii máte aj rôzne ďalšie nastavenia. (https://feedly.com/i/welcome)

Dropbox – vo svojej podstate ja táto mobilná aplikácia online úložiskom všetkých vašich obsahov – súborov, fotografii, videí, skrátka všetkých dát, ku ktorým potrebujete mať okamžitý prístup a to z akéhokoľvek miesta (z rôznych zariadení). Dané údaje môžete, samozrejme, zdieľať s inými ľuďmi. (https://www.dropbox.com/mobile)

NEOWEB BLOG - Mobilná aplikácia Dropboxzdroj: https://blogs.dropbox.com/dropbox/2015/06/dropbox-android-redesign/


Autor: externý redaktor pre NEOWEB STUDIO: Šimon Briatka

Ak sa Vám článok páčil, vyjadrite nám podporu zdieľaním:Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter