Profesionálna webstránka od neoWeb STUDIO

Kto podniká a nemá ešte funkčný web, akoby ani neexistoval. Internet totižto zo sveta 21. storočia spravil akúsi globálnu dedinu, popretkávanú digitálnou pavučinou. Profesionálna webstránka je pre moderného biznismena jednoducho nevyhnutnosťou. Ak ešte žiadnu nemáte, žiadne obavy, presne od toho sme tu my, tím neoWeb STUDIO. Do nášho portfólia sme totižto zaradili novú službu a to práve tvorbu elegantných, moderných webových stránok, ktoré sú navyše cenovo dostupné. Pamätajte, moderná webová stránka je vašou devízou, tak neváhajte už ani sekundu.

Naše weby majú viaceré špecifiká. V prvom rade ponúkame moderný a štýlový dizajn, nech poteší aj oko návštevníka. Samozrejmosťou je stopercentná funkcionalita a využiteľnosť, naše riešenia sú praktické a rýchlo osvojiteľné. Prvoradé sú pre nás vaše želania, preto vám zhotovíme web podľa predstáv. A to všetko za veľmi prijateľné ceny a s maximálnou ústretovosťou.

Spoločnosť neoWeb STUDIO odvedie všetku prácu. Od základov až po dokončovacie úkony, všetko je na našich ramenách a výsledkom je nadčasová profesionálna webstránka. Jednou z najväčších predností, ktoré ponúkame je rýchlosť, s ktorou vám váš nový web zhotovíme. Žiadne siahodlhé čakanie, skrátka si vyberiete tému, resp. šablónu webstránky (pri jej výbere vám veľmi radi pomôžeme), dodáte potrebné podklady (texty, obrázky a ďalšie špecifiká) a do pár dní je vaša moderná webová stránka realitou.

profesionálna webová stránka, neoweb studio, neoweb blog

Kostru našich webov tvorí redakčný systém WordPress. Jeho veľkou výhodou je jednoduchosť, s akou sa v ňom dá pracovať, preto si ho raz-dva osvoja aj začiatočníci. Správa vašej webstránky je teda rýchlou a praktickou záležitosťou, žiadne komplikované úkony a vyvolávanie na  helpdesk spoločnosti. Navyše ide o neustále aktualizovanú platformu, nemusíte sa teda báť, žeby vaša moderná webstránka zapadla prachom.

Responzivita je taktiež samozrejmosťou. Responzívny web je, v skratke, taký, ktorý sa bez problémov automaticky prispôsobí zariadeniu, na ktorom je zobrazený. Nezáleží na tom, či ide o stolový počítač, notebook, smartfón či tablet, profesionálna webstránka od tímu neoWeb STUDIO vyzerá a funguje dokonale vždy a všade. Optimalizácia pre rôzne platformy je nevyhnutná aj preto, aby stránka nestratila relevanciu vo vyhľadávači Google.

profesionálna webstránka, neoweb studio, neoweb blog

Poďme si to teda všetko zhrnúť – jediné čo od vás potrebujeme, je výber témy, ktorá stránku zastreší funkcionálne a vizuálne, následne nám dodáte všetky potrebné podklady, prípadne spoločne doladíme detaily a vaša moderná webová stránka je na svete. Profesionálna webstránka, ktorá je navyše responzívna, optimalizovaná a nadčasová. Tím neoWeb STUDIO, vám ochotne pomôže etablovať sa na internete. Neváhajte nás kontaktovať.

A čerešnička na torte – ku každému webu vám ponúkame aj výrobu štýlových vizitiek, korešpondujúcich s jeho vizuálnou stránkou a to úplne ZDARMA!

…všetky dostupné templaty si môžete pozrieť na našom produktovom webe…

http://www.start.neoweb.sk

Autor: externý redaktor pre neoWeb STUDIO: Šimon Briatka

Ak sa Vám článok páčil, vyjadrite nám podporu zdieľaním:Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter